Hakkımızda

Hakkımızda

Özgün Maden ve Metal San.Tic.Ltd.Şti. 1985 yılında kuruldu.28 yıldan beri kazandığımız engin deneyim ve nitelikle,ürettiğimiz ürünlerde belirli bir kalite ve standartı yakalamış bulunuyoruz.

Dürüstlüğü kendine ilke edinen firmamız,müşterilerine her zaman en iyi ürünü üretmeye ve onlarla düzeyli diyalog kurmaya özen göstermektedir.

Firmamız ürettiği ürünün kalitesinde olduğu gibi, 28 yıldır çizdiği istikrarlı çizgi ve gelişmiş teknoloji, altyapı imkanları ile sektör içerisinde önemli bir konuma yükselmiştir.Bu nedenle metal mobilyada kalite ve devamlılık unsurunu yakalayan bir kuruluş olarak öne çıkmayı başarmıştır.

Firmamız  çağdaş yeniliklere kendisini daha da uyarlayarak siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine değer  vererek,bugüne kadar taşıdığı bayrağı daha da ilerilere götürecek ve sadece ülkemiz sınırları içerisinde değil, aynı zamanda yurt dışındada büyük başarılara imza atacaktır.

 

Metal Ranza, Metal Ranza Modelleri, Metal Ranza Fiyatları, Metal Ranza İmalat, Metal Ranza Toptnl, ​Profil Ranza, Profil Ranza Modelleri, Profil Ranza Fiyatları, Profil Ranza İmalat, Profil Ranza Toptan

 

Hakkımızda
Hemen Ara
Şişli Güzellik Merkezi